Studenovodné stacionárne vysokotlakové stroje

Studenovodné stacionárne vysokotlakové stroje

Stacionárne riešenia so studenou vodou Nilfisk sú určené na použitie v poľnohospodárstve, priemysle, preprave a v potravinárskom priemysle. Od nízkej až po priemyselnú kapacitu, máme pre vás to správne riešenie. Ponúkame pumpy učené na ťažkú záťaž, dizajn z nehrdzavejúcej ocele a vysokú servisnú úroveň. Nilfisk splní vaše potreby
Nilfisk ponúka najkompletnejšiu škálu stacionárnych riešení na trhu a je spoľahlivým partnerom pri vašich inštalačných projektoch. Môžeme vám dodať buď štandardný výrobok alebo upravený výrobok podľa vašich špeciálnych potrieb.

Stroje sa ľahko inštalujú na akomkoľvek mieste vo vašom areáli. Starostlivo naplánovaný a optimalizovaný systém potrubí zabezpečí, že budete môcť jednoducho a rýchlo vyčistiť ktorúkoľvek časť svojho zariadenia.

Stacionárne jednotky ponúkajú množstvo výhod. Napríklad sú tieto jednotky dopredu nastavené pre vaše individuálne potreby. Nemusíte upravovať nastavenia, čo znižuje riziko chýb a čas potrebný na školenie.

Nie je potrebné prepravovať stroje z jedného miesta na druhé alebo nakupovať rôzne mobilné stroje na splnenie všetkých vašich čistiacich potrieb. Umiestnenie odtoku, hadice a nadstavca alebo príslušenstva na každom bode čistenia poskytne možnosť pre každého používateľa v priebehu niekoľkých sekúnd začať prevádzku, čo skráti čas prípravy a zníži pracovné náklady.

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

X